Ukrainian (UA)
Календар
< серпня 2021 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Корисні посилання

Бровари

Головна Новини-Оголошення Новини Зміна моделі надання соціальної підтримки та перевірки її отримувачів

PostHeaderIcon Зміна моделі надання соціальної підтримки та перевірки її отримувачів

До вашої уваги публікуємо коментарі голови Національної соціальної сервісної служби України Владислава Машкіна:
 
- Нацсоцслужба не заглядатиме у холодильники людей:
“- Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організацій, які надають соціальні послуги.
Перш за все Нацсоцслужба буде перевіряти, чи дотримано право конкретної людини на надання їй державної підтримки, чи правильно обчислено розмір допомоги або субсидії, чи не порушено строки виплат, чи не вимагали з людини не передбачених законодавством документів.”
Також, голова Нацсоцслужби зазначив, що соціальний інспектор може прийти до людини лише на її запрошення, для того, щоб надати їй допомогу в призначені тієї чи іншої виплати. Наприклад: підтвердити, що з нею не проживають дієздатні родичі, хоча й зареєстровані за тією ж адресою, і дати людині право на субсидію. Або скласти відповідний акт для можливості надання людині, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, державних виплат.
 
“-Модель контролю, який буде здійснювати Нацсоцслужба, передбачає виключно додержання прав людини на соціальні виплати, допомогу у призначенні соціальних виплат, недопущення зловживань з боку влади”
 
- Нацсоцслужба замінить діючу систему управління соціальним захистом населення:
“ - У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України.
Людині вже не треба буде їздити до районного чи обласного центрів із заявами щодо призначення субсидії чи допомог. Достатньо буде заявити про свої потреби безпосередньо у своїй територіальній громаді або через утворений нею центр надання адміністративних послуг, чи подати заяву через старосту.
Розгляд всіх звернень у недалекому майбутньому здійснюватиме Нацсоцслужба, яка і прийматиме рішення про призначення субсидій та допомог. По суті, Нацсоцслужба замінить собою діючу систему управління соціальним захистом населення. Ми готуємось до цього вже на наступний рік.”

 
пошук по сайту
зараз
 82 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net