Ukrainian (UA)
Календар
< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        
Корисні посилання

Бровари

Головна Новини-Оголошення Новини УВАГА! Внесено зміни до Положення про порядок надання житлових субсидій.

PostHeaderIcon УВАГА! Внесено зміни до Положення про порядок надання житлових субсидій.

17 жовтня 2018 року Урядом прийнята постанова (№ 841) «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» стосовно  внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що застосовуються з 01 жовтня поточного року. Наразі: 

• Розширено категорії непрацюючих одержувачів пенсії, які проживають самі, і яким житлову субсидію може бути призначено на понаднормову площу. До таких пенсіонерів належать: 
− громадяни, які отримують пенсію за віком, у зв’язку з втратою годувальника або по інвалідності, а також ті, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», і отримують пенсію за вислугою років; 
−  громадяни, які отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

• Внесено зміни стосовно обмеження права на призначення житлової субсидії: 
− субсидія не призначається на житлові приміщення, в яких опалювальна площа перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку. Виключення становлять житлові приміщення дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, а також житлові приміщення на які оформлено два і більше окремі особові рахунки, за умови, що опалювальна площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яке призначається субсидія не перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку;
− субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчим провадженням про стягнення аліментів понад три місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря).

•  Розширено коло випадків, за яких може бути прийняте позитивне рішення комісії щодо надання субсидії працездатним непрацюючим особам, зокрема:
− членам домогосподарства, що надають соціальні послуги або перебувають у місцях позбавлення волі;
− особам, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря;
− особам, які в періоді, за який враховуються доходи, мали суму середньомісячної нарахованої заробітної плати менше від розміру мінімальної заробітної плати не більше ніж на 10 відсотків і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено в розмірі, не меншому ніж мінімальний, за всі місяці протягом зазначеного періоду.

• Надана можливість призначати субсидію за рішенням комісії працездатним членам домогосподарства (або членам сім’ї особи із складу домогосподарства), які протягом періоду за який враховуються доходи перебували за кордоном (сукупно більше 60 днів), і такі особи:
− документально підтвердили шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення, перелік яких розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

• Деталізовано особливість врахування доходів для осіб, які у відповідному періоді отримували допомогу по безробіттю:
− за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, − дохід у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для встановленого для працездатних осіб, станом на кінець періоду, за який враховуються доходи;
− за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, більшому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, − фактично отримані доходи;
− за кожний місяць, у якому відсутні доходи, − дохід у сумі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для встановленого для працездатних осіб, станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.

• Заява та декларація вважаються не поданими, якщо:
− не внесені в повному обсязі відомості про членів домогосподарства (прізвище, ім’я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія та/або номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або  серія та/або номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
− не внесені в повному обсязі відомості про членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, доходи яких враховуються при призначенні субсидії (прізвище, ім’я та по батькові, сімейний зв’язок з особою зі складу домогосподарства, число, місяць і рік народження, серія та/або номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або  серія та/або номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
− не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків;
− відсутня згода на обробку персональних даних про  членів домогосподарства та членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, доходи яких враховуються при призначенні субсидії, даних про доходи та майно.

• Призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (не опалювальний) період здійснюється лише після подання нових заяви та декларації наступними категоріями населення:
− непрацюючими особами працездатного віку, яким субсидія була призначена за рішенням комісії;
− особами, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
− орендарями;
− внутрішньо переміщеними особами;
− домогосподарствами, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб.

 
пошук по сайту
зараз
 108 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net