Ukrainian (UA)
Календар
< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Корисні посилання

Бровари

Головна
грудня 2021

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Інформація щодо розмірів державних соціальних допомог на 2022 рік

Переглянути

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Управління соціального захисту населення повідомляє про проведення верифікації соціальних виплат

З 2019 року вступив в дію Закон України  «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», який має на меті підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів. Верифікація спрямована на те, щоб кінцевими отримувачами державних виплат були саме ті громадяни, які дійсно потребують допомоги.

 

Верифікація – це по суті порівняння інформації, що подана громадянином та впливає на право та розмір тієї чи іншої виплати з відповідною інформацією, що зберігається в державних реєстрах та  базах даних.

 

За 2020 - 2021 роки до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області Міністерством фінансів України було надіслано 69532 рекомендації щодо проведення додаткової перевірки правомірності отримання державних виплат, субсидій та пільг.

 

По справах, в яких виявлено порушення  зроблено перерахунок на повернення коштів в сумі 722 тис. грн., з яких до державного бюджету заявниками повернуто   362 тис. грн..  Для стягнення коштів в сумі 393 тис. грн.  чотирнадцять справ передано до судового розгляду та з них уже повернуто 75 тис. грн..

 

Найбільш поширеними порушеннями є :

  • набуття права власності на транспортний засіб особою із складу домогосподарства або членом сім’ї особи із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), з дати випуску якого минуло менше ніж 5 років (крім мопеда та причепа) або наявні у власності два автомобілі, рік випуску яких менше 15 років;
  • наявність на депозитному банківському рахунку коштів в сумі, що перевищує 100 тис.грн; 
  • перебування за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи;
  • покупка іноземної валюти, що перевищує 50 тис.грн;
  • будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства здійснив купівлю або іншим законним способом (дарування, спадщина) набув права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб, будівельні матеріали, інші товари на суму, яка на дату купівлі, набуття права власності в інший законний спосіб  перевищує 50 тис. гривень;  
  • одночасне одержання подвійних виплат;
  • неповідомлення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщені (будинку) членів домогосподарства.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Уряд вніс зміни до пілотного проекту ,,муніципальна няня” щодо підвищення адресності надання послуги з догляду за дитиною до 3-х років

16.12.2021 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15.12.2021 р. № 1323 ,,Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня?, якою передбачено підвищення адресності надання послуги з догляду за дитиною віком до трьох років ,,муніципальна няня” саме тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми, зокрема за дітьми з інвалідністю, та раціонального використання обмеженого фінансування.

 

Послуга ,,муніципальна няня” надаватиметься для забезпечення догляду за:

- дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду (дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність);

- двома і більше дітьми віком до трьох років;

- дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

 

Також скасовано обмеження щодо кількості дітей, за якими муніципальна няня може здійснювати догляд, оскільки послуга ,,муніципальна няня” буде надаватись виключно тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Міністерство соціальної політики України оголошує конкурс на кращу соціальну ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень.


Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися.
 
Міністерство соціальної політики України оголошує конкурс на кращу соціальну ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!»  
 
Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини. 
 
За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері. 
 
Запрошуємо до участі шляхом заповнення аплікаційної форми (додається).
 
Інформацію про учасників конкурсу просимо направляти до 17.01.2022 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян у 2021 році

Управління соціального захисту населення повідомляє, що за кошти місцевого та державного бюджету санаторно-курортне лікування отримало 390 громадян пільгової категорії, які проживають на території Броварської міської територіальної громади, з них:

 

за кошти державного бюджету:

- 44 учасників бойових дій АТО/ООС;
- 2 члени  сім’ї загиблих учасників бойових дій АТО/ООС;
-  187 громадян, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них 3 дітей;
- 22 особи з інвалідністю, з них  3 спинального профілю.
за  кошти місцевого бюджету:
- 10 ветеранів праці;
- 4 учасників бойових дій АТО/ООС;
- 8 членів  сім’ї загиблих учасників бойових дій АТО/ООС.

 

Санаторно-курортне лікування  надавалось в обраних громадянами санаторно-курортних закладах у відповідності до укладених трьохсторонніх угод.

 

Також 40 ветеранів війни та 73 особи з інвалідністю загального захворювання пройшли оздоровлення у санаторіях сфери управління Мінсоцполітики.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До відома осіб, які одержують тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Громадяни, які досягли пенсійного віку, але не набули права на призначення пенсії через відсутність необхідного страхового стажу, отримують відповідну тимчасову державну соціальну допомогу, за умови наявності у них такого страхового стажу не менш як 15 років. Дані виплати їм встановлено відповідно до Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098.

 

Пунктами 1, 2 постанови КМУ від 27.12.2017 № 1098 визначено механізм призначення вищезазначеної тимчасової державної допомоги у період з 01 січня 2018 по 31 грудня 2020 року на підставі довідки про наявний страховий стаж, виданої органами Пенсійного фонду України. В даній довідці  зазначається також дата, з якої особа набуває право на подальше призначення пенсійних виплат. 

 

Тимчасова допомога перераховується особі кожні шість місяців з урахуванням змін її майнового стану та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.


Тобто, слід наголосити, що починаючи з 01.01.2021 року, одержувачі державної соціальної допомоги подають до управління соціального захисту населення заяву, декларацію та необхідні документи тільки на продовження таких виплат. 

Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату за первинно поданими заявами згідно діючого законодавства з 01.01.2021 року не передбачено.

 

 

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

Повідомляємо, що 07 грудня 2021 року профінансовано виплату державних соціальних допомог за грудень 2021 року.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Внесено зміни до порядку надання житлових субсидій

15 листопада поточного року Урядом прийнята постанова № 1184  «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (чинна з 18.11.2021), якою розширено коло осіб, які зможуть реалізувати своє право на житлову субсидію.

 

Віднині за субсидією можуть звертатися:

власники мотоциклів, з року випуску яких минуло менше п’яти років, якщо вартість їх на дату набуття права власності не перевищує чотирьох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, з якого призначається субсидія;

особи, які мають у власності більше ніж одне житлове приміщення  на яке оформлено спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду. Даний факт підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства;

особи, які фактично проживають у житловому помешканні без реєстрації, за рішенням суду;

непрацюючі особи працездатного віку, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати у зв’язку з доглядом за дитиною до досягнення нею шестирічного віку, яка потребує домашнього догляду.

 

Також даною постановою збільшено до 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (680 грн.) граничний розмір наявної заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг, за якої можливе призначення житлової субсидії.

 пошук по сайту
зараз
 99 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net