Ukrainian (UA)
Календар
< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Корисні посилання

Бровари

Головна
Середа, 22 грудня 2021

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Управління соціального захисту населення повідомляє про проведення верифікації соціальних виплат

З 2019 року вступив в дію Закон України  «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», який має на меті підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів. Верифікація спрямована на те, щоб кінцевими отримувачами державних виплат були саме ті громадяни, які дійсно потребують допомоги.

 

Верифікація – це по суті порівняння інформації, що подана громадянином та впливає на право та розмір тієї чи іншої виплати з відповідною інформацією, що зберігається в державних реєстрах та  базах даних.

 

За 2020 - 2021 роки до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області Міністерством фінансів України було надіслано 69532 рекомендації щодо проведення додаткової перевірки правомірності отримання державних виплат, субсидій та пільг.

 

По справах, в яких виявлено порушення  зроблено перерахунок на повернення коштів в сумі 722 тис. грн., з яких до державного бюджету заявниками повернуто   362 тис. грн..  Для стягнення коштів в сумі 393 тис. грн.  чотирнадцять справ передано до судового розгляду та з них уже повернуто 75 тис. грн..

 

Найбільш поширеними порушеннями є :

  • набуття права власності на транспортний засіб особою із складу домогосподарства або членом сім’ї особи із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), з дати випуску якого минуло менше ніж 5 років (крім мопеда та причепа) або наявні у власності два автомобілі, рік випуску яких менше 15 років;
  • наявність на депозитному банківському рахунку коштів в сумі, що перевищує 100 тис.грн; 
  • перебування за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи;
  • покупка іноземної валюти, що перевищує 50 тис.грн;
  • будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства здійснив купівлю або іншим законним способом (дарування, спадщина) набув права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб, будівельні матеріали, інші товари на суму, яка на дату купівлі, набуття права власності в інший законний спосіб  перевищує 50 тис. гривень;  
  • одночасне одержання подвійних виплат;
  • неповідомлення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщені (будинку) членів домогосподарства.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Уряд вніс зміни до пілотного проекту ,,муніципальна няня” щодо підвищення адресності надання послуги з догляду за дитиною до 3-х років

16.12.2021 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15.12.2021 р. № 1323 ,,Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня?, якою передбачено підвищення адресності надання послуги з догляду за дитиною віком до трьох років ,,муніципальна няня” саме тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми, зокрема за дітьми з інвалідністю, та раціонального використання обмеженого фінансування.

 

Послуга ,,муніципальна няня” надаватиметься для забезпечення догляду за:

- дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду (дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність);

- двома і більше дітьми віком до трьох років;

- дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

 

Також скасовано обмеження щодо кількості дітей, за якими муніципальна няня може здійснювати догляд, оскільки послуга ,,муніципальна няня” буде надаватись виключно тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми.

 пошук по сайту
зараз
 112 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net