Ukrainian (UA)
Календар
< серпня 2021 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Корисні посилання

Бровари

Головна
серпня 2021

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

14 серпня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». 

Новоприйнятим законодавчим актом Уряд розширив коло осіб, які віднині матимуть право на оформлення житлової субсидії, а саме:
- житлова субсидія призначається у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтверджуючих документів;
- житлова субсидія призначається за наявності у власності особи із складу домогосподарства або члена сім’ї особи із складу домогосподарства більше ніж одного житлового приміщення, яке: було отримане дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету; розміщене в гуртожитках.
 
Також даною постановою скасовано обов’язкове зазначення номеру мобільного телефону заявника під час заповнення заяви про призначення та надання житлової субсидії.

 

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Скасовано норми щодо призначення субсидії за рішенням комісії

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 21.10.1995, з 01 травня 2021 року не передбачено призначення житлових субсидій за рішенням комісії. Усі випадки, коли житлова субсидія призначалася за рішенням комісії, розділені на дві групи.

1) Коли житлова субсидія призначається на загальних підставах:
- на понаднормову площу житла;
- за наявної заборгованості з оплати послуг за умови укладення договору про її реструктуризацію;
- у випадку розділених особових рахунків;
- за фактичним місцем проживання орендарям та внутрішньо переміщеним особам;
- без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих.
2) Коли житлова субсидія не призначається:
- на загальну площу житлового приміщення, що перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків;
- за наявності транспортного засобу, якому менше 5 років;
- за наявності більше ніж одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше 15 років;
- за відсутності доходу у працездатної особи або її дохід менший мінімальної заробітної плати та/або не сплати ЄСВ;
- при купівлі житла, земельної ділянки, товарів, безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, банківських металів або оплати послуг на суму більше 50 тис. грн.;
- за наявності у власності більше ніж одного житлового приміщення.
 

 

В усіх випадках рішення про призначення або відмову в призначенні житлової субсидії приймається управлінням соціального захисту населення.

 


 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

Повідомляємо, що 12 серпня 2021 року профінансовано виплату державних соціальних допомог за серпень 2021 року.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Соціальна підтримка багатодітних малозабезпечених сімей

04.08.2021 р. урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 803 “Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей”.
Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з числа багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки їх до навчального року у сумі 2000 грн. 00 коп. на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік від 6 років до 18 років (включно).
Виплата одноразової грошової допомоги проводиться управлінням соціального захисту населення автоматочно за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення батьків. При цьому одержувачі такої допомоги визначаються станом на 01.08.2021 р.
Станом на 01.08.2021 р. в Броварській міській територіальній громаді отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 29 родин, в складі яких є троє та більше дітей. В таких сім’ях виховується 63 дитини віком від 6 р. до 18 р (включно). 
Більш детальну інформацію стосовно виплати вищезазначеної допомоги можна отримати за телефонами: (04594) 60139 та (04594) 61159.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Субсидія на понаднормову площу житла

Положенням про Порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, передбачено призначення субсидії домогосподарствам на норму, що перевищує встановлену законодавством соціальну норму житла (13, 65 м2 – на одну особу + 35, 22 м2 на сім ю), у разі:

- якщо у житловому приміщенні зареєстровані (проживають) лише непрацездатні непрацюючі особи (не залежно від їх чисельності), у тому числі у разі отримання ними доходу від оренди землі.
 
У випадку призначення житлової субсидії домогосподарству без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих, якщо у складі домогосподарства залишаються лише непрацездатні непрацюючі особи, то в такому разі житлову субсидію їм може бути призначено на понаднормову площу житла.
 
Якщо в опалювальному сезоні 2020-2021 субсидія була призначена на соціальну норму житла, при автоматичному призначенні на наступний період вона також призначається на норму. Для призначення житлової субсидії на понаднормову площу особа має подати заяву, у якій про це зазначити.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon УВАГА!!!

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ 06.08.2021 р. ТА 09.08.2021 р. ПО ТЕХНІЧНІЙ ПРИЧИНІ ПРОВОДИТИСЬ НЕ БУДЕ.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Зміна моделі надання соціальної підтримки та перевірки її отримувачів

До вашої уваги публікуємо коментарі голови Національної соціальної сервісної служби України Владислава Машкіна:
 
- Нацсоцслужба не заглядатиме у холодильники людей:
“- Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організацій, які надають соціальні послуги.
Перш за все Нацсоцслужба буде перевіряти, чи дотримано право конкретної людини на надання їй державної підтримки, чи правильно обчислено розмір допомоги або субсидії, чи не порушено строки виплат, чи не вимагали з людини не передбачених законодавством документів.”
Також, голова Нацсоцслужби зазначив, що соціальний інспектор може прийти до людини лише на її запрошення, для того, щоб надати їй допомогу в призначені тієї чи іншої виплати. Наприклад: підтвердити, що з нею не проживають дієздатні родичі, хоча й зареєстровані за тією ж адресою, і дати людині право на субсидію. Або скласти відповідний акт для можливості надання людині, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, державних виплат.
 
“-Модель контролю, який буде здійснювати Нацсоцслужба, передбачає виключно додержання прав людини на соціальні виплати, допомогу у призначенні соціальних виплат, недопущення зловживань з боку влади”
 
- Нацсоцслужба замінить діючу систему управління соціальним захистом населення:
“ - У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України.
Людині вже не треба буде їздити до районного чи обласного центрів із заявами щодо призначення субсидії чи допомог. Достатньо буде заявити про свої потреби безпосередньо у своїй територіальній громаді або через утворений нею центр надання адміністративних послуг, чи подати заяву через старосту.
Розгляд всіх звернень у недалекому майбутньому здійснюватиме Нацсоцслужба, яка і прийматиме рішення про призначення субсидій та допомог. По суті, Нацсоцслужба замінить собою діючу систему управління соціальним захистом населення. Ми готуємось до цього вже на наступний рік.”

 пошук по сайту
зараз
 61 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net