Ukrainian (UA)
Календар
< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Корисні посилання

Бровари

Головна
жовтня 2019

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

Повідомляємо, що 11 жовтня 2019 року    профінансовано виплату державних соціальних допомог за  жовтень 2019  року;
23 жовтня профінансовано адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам за жовтень 2019 року.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon 5 вересня в Міжнародний день благодійності на підтримку роботи благодійних організацій України було запущено проект "Дельта Милосердя"

Його мета – звернути увагу громадян і суспільства в цілому до роботи благодійних компаній і до соціальних питань, які вони допомагають вирішити. Організатори проекту вирішили підтримати представників благодійностій змотивувати молоді організації до роботи в цьомунапрямку. Завдяки цьому підвищиться популярність благодійної діяльності.

 

Який призовий фонд?

Призовий фонд складає 30 тис.гривен, з яких 20 тис. гривен може отримати переможець в номінації "Благодійний проект" на реалізацію свого проекту, та 10 тис. гривен - переможець в номінації "Візитка фонду" на додаткові потреби фонду.

Грант не видається на руки переможцям. Він є фінансуванням пропонованого соціального проекту за умовами конкурсу. Також його можна розглядати, як часткове фінансування соціального проекту.

 

Щопотрібно для участі?

Для того, щоб взяти участь в соціальному проекті"Дельта Милосердя"треба:

  - подати заявку на участь у проекті.

 - розміститина сайті благодійної організації новину про те, що вона бере участь в данному конкурсі.

 - підготувати проект, який впишеться до бюджету наданого гранту. Він може бути свіжим або раніше розробленим для інших соціальних конкурсів, але залишившийся при цьому не підтриманим. Також грант можна розглядати для фінансування адміністративних витрат організації.

 - аплікаційну форму для проекту можна подивитися на сторінці проекту за посиланням https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/. Там же можна й подати заявку на участь.

 - разом з описом свого проекту благодійна організація подає свою візитну картку. У ній має бути знайомство з фондом, цілі і його діяльність, принципи, юридична і фактична адреса.

До візитки слід прикріпити посилання на програмний і фінансовий звіти за попередній рік діяльності на сервіс або в опублікованому документі.

 

Хто може брати участь?

Прийняти участь в конкурсі може будь-який представник благодійності, який зареєстрований в Україні та діє в рамках законодавства України. Розглядаються різні благодійні проекти, які раніше залишилися без підтримки. Компанія, яка представляє благодійний проект, може прийняти участь в обох наданих номінаціях або в одній з них.

Заявки подаються до 10 грудня. 

 

Хто приймає рішення щодо переможців?

Розглядають і оцінюють надані проекти незалежне журі, до складу якого входить:

- Тетяна  Райкова-Пилипчук, представник Української Біржі Благодійності;

- Катерина  Жук , директор моніторингової організації Charity Tuner;

- Лоліта Кузіна, директор фонду "Помагаєм" і співучасник соціального проекту "Дельта Милосердя";

 

Журі розглядатиме суть проекту, його напрямки і вплив на суспільство. Після отримання гранту благодійні компанії повинні зберігати усю звітність про свою діяльнтість. Адже, організатори залишають за собою право перевірки куди направлені були кошти виграного гранту.

 

Контакти для зв'язку

З питаннями з приводу умов соціального конкурсу "Дельта Милосердя" учасники можуть звертатися за телефоном: +380 67 62262 82.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Набір на курси для здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників

Державний навчальний заклад “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” спільно з польськими партнерами в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща “Польська допомога” реалізує інноваційний та енергозберігаючий проект – “Сонячний коледж”. Головна мета проекту – здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників за професією 8169 “Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики”.
Проект передбачає навчання дорослого населення за кошти фізичних та юридичних осіб з отриманням свідоцтва – документу державного зразка і сертифіката міжнародного зразка на здійснення діяльності у галузі систем відновлювальної енергетики.
Проходження навчання буде відбуватись у жовтні – листопаді 2019 року. Внутрішньо переміщені особи під час пілотних курсів безкоштовно забезпечуються первинним інструментом, проживання та харчуванням.
Для здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації вищезазначеної професії звертатись за адресою: м. Київ, бул. Шевченка, 56, тел.: (044)234-31-23, (044)235-16-40.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги учасників АТО/ООС , членів сімей загиблих військовослужбовців, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців- добровольців АТО/ООС !

Відповідно до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил, їх сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям- добровольцям АТО/ООС на 2019 рік управлінням соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області розпочато виплату грошової допомоги до Дня захисника України:
- членам сімей загиблих військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО/операції Об’єднаних сил у розмірі прожиткового мінімуму для осіб працездатного віку (2007,00 грн.);
- демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил,  постраждалим учасникам Революції Гідності  та бійцям- добровольцям АТО/ООС у розмірі 1000,00 грн.


 пошук по сайту
зараз
 69 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net