Ukrainian (UA)
Календар
< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Корисні посилання

Бровари

Головна
П'ятниця, 22 березня 2019

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Відділ обліково-економічної роботи

           

Начальник відділу-головний бухгалтер – Сапак Лідія Миколаївна

 
телефон  4-60-98 каб. № 210, 211 
 
Відділ обліково-економічної роботи забезпечує:
 
● дотримання встановлених єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку;
 
● складання і подання фінансової та бюджетної звітності;
 
● перерахування коштів призначених соціальних допомог, компенсацій, пільг та субсидій;
 
складання  проектів штатних розписів, кошторисів на утримання установи;
 
облік коштів на рахунках в органах Державного казначейства  за кожним  кодом програмної класифікації;
 
достовірний і своєчасний  облік виконання кошторисних витрат;
 
складання по установі передбачених статистичних звітностей, місячних  квартальних та річних звітів;
 
контроль за правильним використанням фонду оплати праці, дотриманням  встановлених  штатів, посадових окладів,  кошторисів адміністративно-господарських витрат;
 
● дотримання   платіжної та фінансової  дисципліни;
 
нарахування заробітної плати працівникам управління;
 
проведення  інвентаризації  грошових,  товаро-матеріальних цінностей, бланків суворої звітності, основних засобів та нематеріальних активів;
 
складання заявки до фінансового управління  для фінансування виплат соціальних  допомог ,   пільг по місцевому бюджету, оплати по утриманню  установи та виплати заробітної плати;
 
перерахування коштів  розпорядникам нижчого рівня та одержувачам бюджетних коштів,  що надходять на рахунки управління, як головному розпоряднику коштів.
●координування підготовки і подання на розгляд комісії з розподілу коштів міського бюджету для фінансової підтримки підприємств осіб з інвалідністю, на яких працює не менше 80% осіб з інвалідністю від загальної кількості працюючих, громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій (фондів),  діяльність яких має соціальне спрямування заявок від підприємств осіб з інвалідністю, громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій (фондів) на участь у відборі та доданих до них документів.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в 2019році

На обліку щодо оздоровлення в санаторно-курортних закладах перебуває 325 громадян 1 категорії та 3 дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Для їх оздоровлення  з державного бюджету  на 2019 рік  виділено кошти в сумі 1588136грн.

Зазначена сума передбачена для оздоровлення:

-  207 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії  1, що складає 63,7% від потреби;   

- 3 дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює.

Станом  на 18.03.2019року  оздоровилось    10 постраждалих   громадян   в обраних ними санаторіях.

Отримано 135 погоджень від санаторно-курортних закладів щодо оздоровлення громадян в 2019році.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1172) затверджено нові зразки посвідчень, що видаються громадянам усіх категорій, визначених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
 Зазначеною постановою  передбачено провести  до 01.01.2020 року заміну на нові зразки таких посвідчень:
   - особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);
   - учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;
   - особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.
Не потребують заміни видані раніше за встановленими зразками і є дійсними: посвідчення   учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3), особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г), дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д), дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
Документи на заміну посвідчень подавати до управління соціального захисту населення за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна,18, кім. 208, тел. 5-12-32.    
Звертаємо увагу,  що Постановою   не визнано    недійсними  посвідчення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що  постраждалі громадяни, віднесені  до категорії 1, та діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана Чорнобильською катастрофою, мають право на безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками чи одержання за їх бажанням грошової компенсації замість путівки.

 Також надано право вільного  вибору санаторно-курортного закладу та передбачено, що у разі недостатності суми для грошової компенсації  вартості путівки, громадяни, за бажанням, можуть здійснювати доплати за власні кошти за  надані послуги.

 Постановою  Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 №22 затверджено грошову допомогу для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам у 2019 році:

-  для осіб, віднесених до категорії 1, — 7 300 гривень;

- осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 22 200 гривень;

- дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, — 14 500 гривень).

         З 01.01.2018 для  постраждалим громадянам, які не бажають отримати санаторно-курортне лікування, передбачено отримання  грошової компенсації, розмір якої визначено постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 838 і становить 35 відсотків чинного на 01 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. 

 пошук по сайту
зараз
 16 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net