Ukrainian (UA)
Календар
< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Корисні посилання

Бровари

Головна
липня 2018

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Важливо! З 1 вересня2018 року стартує надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Кабінет Міністрів України постановою № 512 від 20.06.2018 року затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Таким чином, починаючи з 01 вересня 2018 року буде здійснюватись надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги. Вартість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” буде становить не більш як 5 тис. гривень.

Право на отримання даної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. Зазначена допомога буде видаватись законному представнику (матері, батьку, родичам або патронатному вихователю) під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку. 

Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога "пакунок малюка", то отримувач допомоги звертається із заявою до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для її отримання.

Також, отримання допомоги «пакунок малюка» не впливатиме на розмір допомоги при народженні дитини і вартість допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.


 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Призначення субсидії на фактично проживаючих осіб

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, субсидія може надаватися на осіб, які фактично проживають у житловому помешканні за адресою реєстрації. 
Тобто, якщо у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою  за кількість зареєстрованих членів домогосподарства, субсидія призначається за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих за даною адресою осіб. Рішення комісії у такому випадку приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та додаткових документів необхідних для розгляду комісією питань (за їх наявності).
За рішенням комісії доходи зареєстрованих членів домогосподарства, які не проживають за даною адресою, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються.
Проте, у такому випадку за рішенням комісії не можливо виключити:
• доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства (чоловіка, дружини), які зареєстровані за іншою адресою; 
• доходи осіб із складу домогосподарства, які перебували за кордоном сукупно більше 60 днів поспіль протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення субсидії. Виняток становить перебування за кордоном під час службового відрядження, лікування, або навчання, що підтверджується відповідними документами.            

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Субсидія неповнолітнім

Житлова субсидія надається повнолітній особі, яка зареєстрована і фактично проживає в житловому приміщенні (будинку).           
Пунктом 8 Положення про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, встановлено право на призначення житлової субсидії неповнолітнім дітям, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та над якими встановлено опіку.  У такому разі субсидія надається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун на підопічних дітей.
При цьому розміри пенсій у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсій та соціальних виплат, які отримує опікун на підопічних дітей, не враховуються в сукупний дохід опікуна у разі його звернення за призначенням житлової субсидії за зареєстрованим місцем проживання.
Житлова субсидія не призначається, якщо неповнолітні діти (крім студентів денної форми навчання, місце проживання яких зареєстроване у гуртожитках), маючи батьків, зареєстровані у житловому приміщенні самі.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Управління соціального захисту населення Броварської міської ради інформує

До уваги мешканців міста! 
          
20 липня 2018 року за технічних причин  управлінням   соціального захисту населення  не буде проводитись прийом громадян. 
Просимо вибачити за тимчасові незручності.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Субсидія без реєстрації.

Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, визначено коло осіб, які мають право на житлову субсидію за місцем фактичного проживання. До таких осіб належать:
• громадяни, які не зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому на підставі договору найму (оренди) житла, у разі коли їм нараховується плата за житлово-комунальні послуги;
• індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію, за умови нарахування їм плати за житлово-комунальні послуги;
• громадяни, які не зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі коли вони є внутрішньо переміщеними особами. В такому випадку склад домогосподарства декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії.
За місцем фактичного проживання субсидія призначається виключно за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.
Слід зауважити, що житлова субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

Повідомляємо, що 09 липня 2018 року профінансовано виплату державних соціальних допомог за липень 2018 року.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги мешканців міста!

 

12 та 13 липня 2018 року за технічних причин  управлінням   соціального захисту населення  не буде проводитись прийом громадян.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

 

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Наявна заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг обмежує право на житлову субсидію.

Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, обмежено право на отримання субсидії особам, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг.
Так, починаючи з 01.05.2018 року, житлова субсидія не призначається, якщо: 
• управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (340 грн.);
• управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії (340 грн.) на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.
За вищезазначених обставин житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку протягом двох місяців з початку такого сезону. В інших випадках – з місяця, наступного за тим, в якому надійшло документальне підтвердження сплати такої заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості у судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).
При наявній заборгованості субсидія може бути призначена (як виняток) за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності !

Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 22 червня 2018 року №370 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності.
Із заявою та відповідними документами звертатись до управління соціального захисту населення Броварської міської ради, за адресою:
 
м. Бровари, вул. Гагаріна 18, каб. 201 (тел. 5-32-35), каб. 207 (тел. 4-60-99), каб. 208 (тел. 5-15-84). 
 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою

Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" передбачено безплатне харчування дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою,  і являються учнями середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, студентів коледжів та технікумів (училищ). 
Дітям, які не харчуються в зазначених навчальних закладах, а також за всі дні, коли вони не відвідували ці заклади, до досягнення повноліття виплачується грошова компенсація .
Порядок виплати компенсації та її розміри  визначено Постановою  Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1997 р. N 155, а саме:
-  у  віці  від  6  до  10  років -360  гривень, від 11 до 14 років - 370 гривень,
від 15 до 18 років - 380 гривень на місяць пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувалися.
Грошова компенсація виплачується у разі коли:
- навчання потерпілої дитини здійснюється  в  домашніх  умовах, 
але при  цьому  потерпіла  дитина  перебуває в обліковому складі 
школи;
- дитина тимчасово не відвідувала  навчальний  заклад.  Батькам 
цієї дитини (особі, яка їх  замінює) видається довідка  з 
навчального закладу (за підписом його керівника) про те, що дитина 
не відвідувала навчальний заклад протягом відповідного періоду;
- дитині за станом  здоров'я  необхідна  спеціальна  дієта  (на 
підставі висновку медичного закладу) і вона не може харчуватися за 
місцем навчання;
- в навчальному закладі відсутні умови для харчування дітей (що 
підтверджується довідкою  місцевого   органу   виконавчої  влади, 
виконавчого органу  місцевого самоврядування за місцем знаходження 
навчального закладу);
- у  навчальному  закладі  не забезпечено безоплатне харчування 
дітей. 
Зазначена грошова компенсація виплачується  за  попередній 
календарний місяць, протягом якого потерпіла дитина не харчувалася 
в їдальні навчального закладу або не відвідувала даний заклад. 

За детальнішою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення : м.Бровари, вул.Гагаріна,18, кім. 211, тел. 5-12-32.     
 
 пошук по сайту
зараз
 63 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net