Ukrainian (UA)
Календар
< травня 2022 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Корисні посилання

Бровари

Головна
травня 2022

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Змінено порядок призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

19 травня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 591, якою внесено зміни до порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, зокрема:
- щодо обчислення середньомісячного сукупного доходу фізичної особи, яка надає соціальні послуги;
- для прийняття рішення щодо призначення/не призначення компенсації запроваджено комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.
 
Віднині, при розрахунку розміру компенсації середньомісячний сукупний дохід фізичної особи, яка надає соціальні послуги враховується за один квартал, який передує місяцю, що є попереднім до місяця звернення із відповідною заявою.
 
Після отримання заяв про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та про згоду отримувати соціальні послуги управління соціального захисту населення протягом двох робочих днів здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, згідно відповідно затвердженого додатку.
 
Комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг, здійснюється фахівцями управління соціального захисту населення разом із представниками закладу охорони здоров’я, надавачів соціальних послуг із залученням особи, яка потребує надання соціальних послуг, та/або її законного представника.
 
За результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, управлінням соціального захисту населення готується висновок за відповідно затвердженою формою.
 
Слід зауважити, що особа потребуватиме надання соціальних послуг, якщо за результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, їй установлено IV чи V групу рухової активності, за сумарною кількістю балів від 54 до 0. Якщо сума балів становить більше ніж 54, особа не потребує надання соціальних послуг з догляду.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів субсидії!

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 року № 462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану» був здійснений перерахунок житлових субсидій на неопалювальний сезон з травня 2022 року для всіх громадян, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021-2022 років, автоматично (без звернень громадян).
Перерахунок був здійснений на підставі інформації про доходи громадян, отриманої управлінням від Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України.
Для отримання інформації стосовно розміру призначеної субсидії рекомендуємо звертатись за телефоном: 6-29-37.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє про те, що розпочинається виплата разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2022 року  № 540 разова грошова допомога виплачується у таких розмірах:
– особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, що визнані  особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи – 4 421 гривня;
II групи – 3 906  гривень;
III групи – 3 391 гривня;
– учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1 491  гривня;
– особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 421 гривня;
– членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, а також членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України – 966 гривень;
– учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612 гривень.
 
Виплата грошової допомоги у 2022 році здійснюється:
– органами Пенсійного фонду України — особам, які перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України як особи, яким призначено пенсію (щомісячне довічне грошове утримання), станом на 5 травня 2022 р., шляхом включення у відомості (списки) на виплату пенсій за червень 2022 р.;
– управлінням соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області — особам, які не перебувають на обліку в територіальних органах
 
Пенсійного фонду України як особи, яким призначено пенсію (щомісячне довічне грошове утримання), станом на 5 травня 2022 р., шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби, а особам, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького та рядового складу, — на поточні рахунки таких осіб в уповноважених банках.
 
Відповідно, до 31 травня 2022 року необхідно забезпечити подання переліків осіб, які мають право на отримання грошової допомоги та не перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України, до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 18, каб. 202.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

Повідомляємо, що 19 травня 2022 року профінансовано виплату державних соціальних допомог за  травень 2022 року.

 пошук по сайту
зараз
 147 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net