Ukrainian (UA)
Календар
< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Корисні посилання

Бровари

Головна
листопада 2021

PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів державних соціальних допомог

З 01.12.2021 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для всіх груп населення, згідно  Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" від 15.12.2020 р. № 1082-IX.

Перерахунок розміру призначених допомог буде проведено в автоматичному режимі. 

Прожитковий мінімум у 2021 році для основних соціальних і демографічних груп населення

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

06 жовтня поточного року Урядом прийнято постанову за № 1040 (чинна з 13.10.2021), якою передбачено порядок надання та оформлення документів для призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, а саме:
 
Компенсація призначається і виплачується фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі, які:
- не перебувають у трудових відносинах;
- не є фізичними особами-підприємцями;
- не провадять незалежної професійної діяльності (наукової, літературної, артистичної, художньої, освітньої або викладацької, а також медичної, юридичної практики, зокрема адвокатської, нотаріальної діяльності);
- не перебувають на обліку як безробітні.
 
Компенсація не призначається:
фізичним особам, які надають соціальні послуги на професійній основі особам, які:
1) отримують соціальні послуги вдома, паліативного догляду, стаціонарного догляду від надавача комунального чи недержавного сектору;
2) отримують виплати на догляд відповідно до Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».
фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про психіатричну допомогу».
фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».
 
Особа, яка потребує надання соціальних послуг подає до управління соціального захисту населення заяву  про потребу в наданні соціальних послуг з догляду на професійній основі, за пред’явлення паспорта та картки платника податків. До заяви додаються:
- висновок про стан здоров’я особи за формою, затвердженою МОЗ;
- копію довідки до акта огляду МСЕК (для осіб з інвалідністю);
- копію свідоцтва про народження дитини з інвалідністю віком до 18 років (за потреби);
- копію медичного висновку на дитину з інвалідністю віком до 18 років (за потреби);
- довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет і типу, гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, видана ЛКК за формою, встановленою МОЗ (за потреби);
- рішення суду про обмеження цивільної дієздатності або визнання недієздатною особи, які надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (для недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена);
- Копія рішення суду про призначення опікуна особі, якій надаються соціальні послуги з догляду на  професійній основі (для опікунів).
 
Компенсація фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, призначається згідно з поданою нею заявою про згоду надавати соціальні послуги.
 
Розмір компенсації складає 70% мінімальної заробітної плати в погодинному розмірі (25,28 грн/год) та може виплачуватись не більше ніж за 360 годин на місяць. При цьому кількість осіб, яким можуть надаватися послуги протягом цих 360 годин, не обмежено.
 
Слід зауважити, що особам, які будуть надавати соціальні послуги на професійній основі для отримання компенсації необхідно буде пройти професійне навчання основам догляду, порядок підготовки та перепідготовки якого регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 430.
 
Наразі перелік організацій, які будуть здійснювати навчання таких осіб знаходиться на етапі формування.  У Київській області навчання здійснюється тільки в м. Біла Церква на базі Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) в навчальному центрі по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів. Знаходиться навчальний центр за адресою: м. Біла Церква, вул. Київська 113, тел. (04563)52291, (04563)55984, 0675090343, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду http://www.n-centr.com.u.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги отримувачів субсидії!

 

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» та у зв’язку з встановленням червоного рівня епідеміологічної небезпеки в Київській області з 30.10.2021 року, був здійснений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшення на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі і підігріву води. 

 

СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ

Послуга 

 

Норма 

ПОСТАЧАННЯ ТА РОЗПОДІЛ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

на газову плиту (приготування їжі)

 

3,3 м3 на особу

на газову плиту (приготування їжі і підігрів води)

 

5,4 м3 на особу

на газову плиту і водонагрівач

 

10,5 м3 на особу

ВОДОПОСТАЧАННЯ:

постачання  холодної води

 

2 м3 на особу (за наявності централізованого постачання гарячої води)

3,6 м3 на особу (за відсутності централізованого постачання гарячої води)

постачання гарячої води

 

1,6 м3 на особу

ВОДОВІДВЕДЕННЯ:

централізоване водовідведення

 

3,6 м3 на особу

СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ:

у будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами

 

110 кВт.год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї

у будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами

 

70 кВт.год на сім’ю з однієї  особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї

 
В умовах «червоної зони» субсидія надаватиметься на збільшені нормативи з користування такими послугами:
– з централізованого водопостачання – 5,4 куб. метри на 1 особу (за відсутності централізованого постачання гарячої води);
– з централізованого водопостачання – 3,0 куб. метри на 1 особу (за наявності централізованого постачання гарячої води);
з постачання гарячої води – 2,4 куб. метри на 1 особу
– з централізованого водовідведення – 5,4 куб. метри на 1 особу;
– з постачання та розподілу газу на плиту – 8,1 куб. метри на 1 особу;
– з постачання та розподілу газу при наявності газової плити та газового водонагрівача – 15,75 куб. метрів на 1 особу;
– з електропостачання – 105 кВт на 1 особу.
 
Після проведених перерахунків, виплата  житлової субсидії за листопад поточного року разом з доплатою на збільшені соціальні нормативи  за жовтень буде проведена всім одержувачам субсидій у грудні 2021 року.
Також повідомляємо, що з листопада 2021 року був проведений розрахунок субсидій на повний опалювальний місяць.
Для отримання інформації стосовно розміру призначеної субсидії рекомендуємо звертатись за телефонами: 6-29-37.

 PostHeaderIcon

PostHeaderIcon До уваги!

Повідомляємо, що 22 листопада 2021 року профінансовано виплату одноразової грошової допомоги до Міжнародного дня осіб з інвалідністю за рахунок коштів місцевого бюджету згідно міської програми «З турботою про кожного»:
- особам з інвалідність 1 групи по 500,0 грн;
- дітям з інвалідністю по 1000,0 грн.

 пошук по сайту
зараз
 133 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net