Ukrainian (UA)
Календар
< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Корисні посилання

Бровари

Головна Питання і відповіді

PostHeaderIcon Різні питання

Задати питання

Доброго дня. Які потрібно зібрати документи для оформлення допомоги по мінімальній заробітній платі чоловіка?? Юлія 02.10.2012 07:19
Відділ прийому громадян 02.10.2012 11:38
Шановна Юліє!
Державної соціальної допомоги по мінімальній заробітній платі чоловіка діючим законодавством не передбачено.
Якщо на даний час Ви перебуваєте у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, то маєте можливість оформити допомогу по догляду за дитиною до 3-х років з урахуванням доходів сім’ї.
Відповідно до пункту 22 «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» для призначення вищезазначеної допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку заява, довідка про склад сім’ї та декларація про доходи та майновий стан, яка заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї за попередні шість місяців.  

Чому для оформлення 1 категорії особи постраждалої від наслідків аварії на ЧАЕС, що захворіла на рак щитовидної залози, вимагається трудова книжка такої особи або її матері? Якщо такий документ відсутній у постраждалої особи, що робити далі? Сергій 08.10.2012 11:41
Відділ у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС 09.10.2012 08:51
Шановний Сергію! 
При видачі посвідчення особи,  постраждалої від  наслідків  аварії на ЧАЕС,  підтверджується   факт    роботи або  проживання   постраждалої особи  на радіоактивно забрудненій території.  Для прискорення перевірки даного факту , головне   управління праці  та соціального захисту  населення просить надати трудову книжку постраждалої особи або трудову книжку одного з її батьків.
 
Якщо такий  документ відсутній,  головне  управління  просить  надати пояснюючу і в подальшому  може подавати запити у відповідні установи.

Чи можу я оформити декретну відпустку і допомогу при народженні дитини в Броварах,якщо я прописана в Чернігівській обл. і що для цього потрібно? Оксана 08.10.2012 15:27
Відділ прийому громадян 09.10.2012 08:15
Шановна Оксано! 
Відповідно до пунктів 15, 21 «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку можуть бути призначені за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначених допомог в управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
 
Окрім зазначеної довідки додаються наступні документи (пп. 11, 20 вищевказаного Порядку):
 
*для допомоги при народженні дитини: заява матері, копія свідоцтва про народження дитини, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв’язку з народженням дитини, при народженні другої або наступних дітей, подається довідка про склад сім’ї та копія свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги. 
 
*для допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку: заява матері, витяг з наказу про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (для працюючих осіб), копія трудової книжки (для непрацюючих осіб), довідка з місця навчання (для осіб, які навчаються), довідка з центру зайнятості (для непрацюючих осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості), копія свідоцтва про народження дитини. 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи має право на отримання одноразової допомоги при народженні другої дитини жінка, яка народила дитину за кордоном і поки-що на Україну не повернулась (дитині 4 місяці). Якщо має право, то підкажіть які документи вона має представити і куди звернутись. До народження дитини вона була у декретній відпустці по догляду за першою дитиною до 6-ти років. Дякую за відповідь Тетяна 24.10.2012 12:47
Відділ прийому громадян 25.10.2012 07:04
Шановна Тетяно! 
Відповідно до пункту 10, 12 «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2001 року № 1751, допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.  
Документи, необхідні для призначення допомоги сім’ям з дітьми, подаються особою, яка претендує на призначення допомоги, особисто (п. 43 вищезазначеної Постанови).
Згідно пункту 11 Постанови КМУ від 27.12.2001 року № 1751 для призначення допомоги при народженні дитини до управління праці та соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:
*заява одного з батьків (опікуна);
*копія свідоцтва про народження дитини;
*жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини;
*особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої або наступних дітей, подають також довідку про склад сім’ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.

Скажіть як оформити державну допомогу на першу дитину, які потрібно при собі мати документи, в який кабінет потрібно звернутися та по яким дням. Віктор 06.11.2012 10:35
Відділ прийому громадян 08.11.2012 06:44
Шановний Вікторе! Відповідно до пункту 11 «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» для призначення допомоги при народженні першої дитини подаються такі документи:
- заява;
- документ, що посвідчує особу;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв’язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану.
Допомога призначається  органами праці та соціального захисту населення одному з батьків дитини (за місцем реєстрації) за умови звернення за нею не пізніше ніж через 12 місяців після народження дитини. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Для призначення допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бровари, вул.. Гагаріна № 18, каб. 101,105 або за тел. 4-61-73

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 7 з 7
пошук по сайту
зараз
 58 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net