Ukrainian (UA)
Головна Питання і відповіді

PostHeaderIcon Різні питання

Задати питання

Як задати питання? Administrator 24.10.2011 00:00
Administrator 24.10.2011 00:00

Обов'язково потрібно вказати своє ім'я та електронну  адресу.

Потім залишаєте своє питання, наші спеціалісти обов'язково Вам нададуть відповідь! 

Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка: я в травні 2013 року звільнилась з державної служби (податкова) за угодою сторін, відповідно до п.1 ст.36 КЗпП Украіни. В травні стала на облік в центр зайнятості. Через 11 місяців знялася з обліку, написавши заяву, так як за весь час ні роботи, ні курсів перекваліфікації чи підвищення кваліфікації не було запропоновано. Питання: у трудову книгу мені зробили два записи; травень 2013: "розпочато виплату допомоги по безробіттю згідно п.1 ст. 22 ЗУ "Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та запис в лютому 2014 року: припинено виплату допомоги по безробіттю згідно п.5 п.п. 1 ст.31 ЗУ ... Чи законодавчо правильно зроблено записи до трудової книги, адже я відвідувала центр зайнятості до травня 2014 року? Чи потрібно ще мати на руках якісь документи з центру зайнятості, де перебувала на обліку? Яким чином з часом я могла б знову стати на облік в центр зайнятості, на даний час офіційно не працюю? Дякую! Галина 07.05.2014 18:20
Administrator 30.05.2014 11:41
Згідно Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. N 198, під час проведення реєстрації спеціалістом центру зайнятості заповнюється в Єдиній інформаційно-аналітичній системі Державної служби зайнятості персональна картка, в яку вносяться всі відомості по особі.  Відповідно до вимог пп. е п. 2.19  Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівника передбачено, що органи державної служби зайнятості уповноважені вносити безробітним особам записи лише про період одержання допомоги по безробіттю.
Видача документів після зняття безробітного з обліку  чинним законодавством не передбачена.Відповідно до ч. 2 ст. 45 Закону України «Про зайнятість населення»  у разі припинення реєстрації, зокрема, у зв’язку із поданням безробітним заяви про зняття його з реєстрації або відмови від послуг служби зайнятості,  безробітний має право на наступну реєстрацію у центрі зайнятості не раніше ніж через 90 календарних днів з дня зняття з обліку. Проте, якщо громадянин після тривалого перебування особи на обліку як безробітної не працював, для нього змінюються критерії визначення підходящої роботи. Необхідно також зазначити, що відповідно до п. 2.9 ч. 2 Порядку  надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової  її виплати для організації безробітними  підприємницької діяльності, визначено, що загальна  тривалість  виплати допомоги по безробіттю (крім осіб перед пенсійного віку) не  може  перевищувати  360 календарних днів протягом двох років з дня призначення допомоги по безробіттю.

Добрий день. У мене є двое дітей - 12 і 7 років. Одна дитина (7 років) - інвалід. З 2010 року отримую на нього від управління соціального захисту допомогу. У 2013 році помер мій чоловік. Оформила в пенсійному фонді допомогу на дітей по втраті годувальника. Але чи змінюється при цьому допомога на дитину-інваліда, якщо він тепер напівсирота? Тамара 28.04.2014 12:05
Відділ прийому громадян 05.05.2014 11:10
відповідно до пп. 2.1, 2.2 «Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» дитина-інвалід має одночасне право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника та на державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», розмір якої становить 70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Інше чинним законодавством не передбечено.
Добрый день, подскажите, если муж отбывает наказание в местах лишения свободы и там не работает, имеет ли право жена на ГСП малообеспеченным семьям, должна ли она предоставлять справку о наличии у него земельного пая, муж нигде не прописан,справку о том,что он находится на полном гособеспечении не дают,а пишут:"відшкодування засудженими витрит на їх утримання провадиться із нарахованого заробітку та іншого доходу" наталья 25.04.2014 06:58
Відділ прийому громадян 05.05.2014 11:07
Для визначення права на даний вид допомоги необхідно в обов’язковому порядку звернутися до управління соціального захисту населення (вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105) за консультацією.
Стосовно змісту довідки на Вашого чоловіка з місць позбавлення волі повідомляємо, що в ній повинна міститись інформація про термін відбування покарання та про факт сплати (або несплати) аліментів або іншої матеріальної допомоги на утримання дитини.

Доброго дня!Скажіть будьласка коли батько поіде на роботу зо кордон,чи мені будуть на дитину виплачувати допомогу? таня 27.04.2014 13:01
Відділ прийому громадян 05.05.2014 11:09
Який вид допомоги мається на увазі? Якщо це допомога при народженні дитини чи по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у твердому розмірі, то факт від’їзду Вашого чоловіка не впливає на зазначені виплати, за умови, якщо Ви не покинете територію України. В інакших випадках рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення (вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105) за консультацією.
Доброго дня.Питання наступного характеру.Орієнтовна дата пологів 02.06.2014. Безробітна. У фонді зайнятості не зареєстрована. Лікарняні з 31.03.2014 по 02.08.2014. В соцзабезі сказали що декретні приблизно виплатять мені в травні 2014р.Питання: коли я можу звернутися за оформленням допомоги до 3-х років: в травні після факту виплати лікарняних чи з 03.08.2014? А звідси виникає ще одне питання: чи я можу оформити цю допомогу 03.08.2014 адже з 01.07.2014 її фактично скасовують.Дякую Міля 24.04.2014 15:19
Відділ прийому громадян 05.05.2014 11:04
За призначенням допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирі термін відбуття покарання та факт сплати (або несплати) аліментів або іншої матеріальної допомоги на утримання дитини.
чного віку Ви зможете звернутися після народження дитини. Але, оскільки з 01.07.2014 року до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» вносяться зміни, якими передбачено виключення розділу ІV (допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) із даного закону, то права на цю допомогу  Ви мати не будете, але тільки в тому разі, якщо ці зміни вступлять в дію. Рекомендуємо звернутися після 01.07.2014 до управління соцзахисту населення за додатковою консультацією

Доброго дня. Моя сестра проживає в Криму, отримувала соціальну допомогу на дитину до 3-х років на картку Приват-банку. В звязку з обставинами, які склалися в країні, російського громадянства вона не приймає, залишається громадянкою України. Скажіть, будь-ласка, чи може вона отримати дитячу допомогу на материку і яким чином? Дякую. Олена 14.04.2014 06:51
Відділ прийому громадян 18.04.2014 07:46

Вашій сестрі необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання в Україні з паспортом та іден. кодом для оформлення запиту особової справи з місця реєстрації в АР Крим. Після надходження довідки-атестату та оригіналу особової справи по нарахуванню соціальних виплат, виплата їх буде продовжена з моменту припинення в Криму.

Доброго дня. Я народила дитину 19березня 2014р., вона померла 20 березня 2014р., я хочу дізнатися як оформити допомогу у звязку з народженням та похованням? Юля 11.04.2014 12:02
Відділ прийому громадян 18.04.2014 07:44
Ви маєте право на одноразову виплату при народженні дитини в розмірі 10 320 грн. Для цього до управління соціального захисту населення (вул. Гагаріна 18, каб. 101, 105) подаєте копію свідоцтва про смерть та довідку про відкриття рахунку в банківській установі. При собі мати паспорт та іден. код. З приводу допомоги на поховання необхідно звернутися до відділу звернення громадян Броварської міської ради по вул. Незалежності
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, в мене така ситуація: я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Дитині в жовтні 2014 виповниться 3 роки, але у серпні я маю народити другу дитину. У перший декрет я йшла як непрацююча, стояла на обліку в центрі зайнятості. Як цього разу мені буде нараховуватись допомога,які документи мені потрібні для цього? Дякую Маргарита 11.04.2014 11:03
Відділ прийому громадян 18.04.2014 07:41
У Вашому випадку допомога по вагітності та пологах буде нараховуватися, як непрацюючим особам, розмір якої становитиме 25% розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатної особи, з розрахунку на місяць (1218прож. мін. Х  25%= 304,50 грн. в місяць).  Для цього необхідно подати довідку з жіночої консультації для оформлення допомоги по вагітності та пологах, копію трудової книжки (разом з оригіналом),  паспорт, іден. код та написати заяву для призначення даного виду допомоги.
Добрий день. Скажіть, будь-ласка, соціальну допомогу до 3-х років в цьому місяці буде профінансовано? Коли приблизно очікувати нарахування? Дякую. Олена 16.04.2014 10:21
Відділ виплат 18.04.2014 06:06

Добрий день! Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку буде профінансована до кінця поточного місяця.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 7
пошук по сайту
зараз
 33 гостей на сайті
Режим роботи

понеділок-четвер
з 8.00 до 17.00

п’ятниця
з 8.00 до 16.00

перерва на обід
з 12.00 до 13.00


(відділ прийому громадян
працює без перерви)

Контакти

м. Бровари вул. Гагаріна 18

тел.(04594) 5-23-88

факс. (04594) 5-23-88

Email:: upsznmbrovary@ukr.net